Kurumsal Eğitimler

İş hayatına renk katan kurumsal aktivite seçeneklerimizle, eğlenceli ve ritmik bir dünyanın keyfini Cadde Sanat farkıyla sunuyoruz.

Kurumsal şirket çalışanlarının işverimini artırmaya yönelik kurumsal eğitim seçeneklerimiz; atölyeler veya koçluk programları dahilinde; günlük, aylık veya birkaç günlük programlarla, çalışanların ihtiyaçlarına özel hazırlanan karma interaktif eğitimleri içerir.

Müzik Atölyeleri

Perküsyon:

Atölye programı dahilinde, vurmalı çalgıları yakından tanıyarak, temel teknikleri öğrenme imkanı bulan katılımcılar; belirli ritimleri birlikte oluşturarak kendi müziklerini yapmanın keyfine varır. Böylece grup uyumu ve ekip çalışması gibi konuları destekleyen eğitim sürecinde, birlikte eğlenerek iç iletişimlerine yeni bir boyut kazandırırlar.

Orkestra / Grup Koçluğu:

Düzenli olarak şan, enstrüman, vb. çalışmaların olduğu keyifli ses ve müzik eğitimlerinden oluşan, ses ve orkestra koçları tarafından desteklenen eğitimleri kapsar. Kurumsal etkinliklerde; şirketler, marka çalışanları, kurumlar arası yarışmalarda bu eğitimlerden faydalanarak, temsil edilen kurumsal yapının iletişim eforlarına, bizzat çalışanlarca katkıda bulunmayı sağlar.

Koro:

Kurumsal çalışanlara özel korolar, düzenli olarak şan, repertuvar vb. çalışmaların olduğu keyifli ses ve müzik eğitimlerinden oluşan, şan ve ses koçları tarafından desteklenen eğitimleri kapsar.

Boomwhackers:

Müzikal Perküsyon Borularıyla, notalar eşliğinde, kendi müziğini yaratmayı sağlar. 5 kişiden 5000’lik dev gruplara kadar kullanılabilen, 30 cm’den 80 cm’e değişen boylarda, notalara göre akort edilen ve renkli plastik borulardan oluşan yeni nesil perküsyonlardır. Borulardan birini, bir diğerine vurarak müzikal bir ses elde etmeye dayalıdır. Kurumsal etkinliklerde veya şirket eğlencelerinde de yararlanılabilen bu atölyeler, eğlenceli ve müzik dolu bir atmosfer sağlar.

Bedensel Yenilenme Atölyeleri

Beden Perküsyonu:

İnsanın kendi bedenini, perküsyon aleti olarak kullandığı bir eğitim olan beden perküsyonu,  katılımcıların vücudundan ve bulunduğu ortamdaki günlük malzemelerden veya araç gereçlerden çıkardığı seslerle birlikte dansı kurgulamasıdır. Diğer branşlardan farklı olarak, hareket odaklanması üzerine bir gelişim süreci vardır.

Modern Dans:

Modern Dans, bedeni keşfetme, doğru kullanma, kondisyonu ve kas esnekliğini arttırma, denge, koordinasyon, ağırlık merkezlerinin kullanımı gibi fiziksel gelişimleri destekleyici bir dans türü olmasının yanında, gösteri dünyasında kullanılan özgün bir form olarak gelişim göstermiş önemli bir sanat dalıdır.

Zumba®:

Zumba® eğitimi, latin müziği ve günümüz ritmik şarkılarının enerjisiyle, kasların çalışmasını sağlayan ritmik hareketlerden oluşur. Katılımcılar, uzman eğitmenimizle birlikte temposu yüksek ve keyifli bir dans olan Zumba® ile, esnek bir bedensel yapı, sıkı bir görünüm ve stres atmak gibi faydalar sağlanır.

Temel Amaç:

Küreselleşmenin etkisiyle hızla değişen iş hayatının her alanında önemli rol oynayan, iş gücüne anlam ve değer katan: çalışanlar arası etkileşimi ve iletişimi artırmak ve çalışanların bireysel gelişimlerini destekleyen eğitimler sunmaktır. Bu sayede, kurumsallaşmış veya kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketlerin birçok bakımdan gelişim süreçlerine ivme kazandırmak ve böylece nihayi hedeflerine ulaşmalarını desteklemektir.

Bu anlamda, Cadde Sanat olarak, yeni dünya düzeninde, ekonomik gelişimin, iletişimin ve sanatın temellerinden kuvvet alarak mümkün olabildiğine  inandığımızı ve bu inancı paylaşan katılımcılarımıza eğitim sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Katılımcılara Katkıları:

  • İş stresini azaltır
  • Çalışanlar arası iletişimini güçlendirir
  • Aidiyet hissini pekiştirir
  • İşe bağlanmalarını sağlar
  • Ekip çalışmalarını ve uyumunu destekler
  • Bireylerin kendilerini keşfetmelerine yardımcı olur
  • Farklı bölümlerden çalışanlarla ortak iş gücünü geliştirir
  • İş dışında sosyal iletişim bağı kurar
  • Hobilerini gerçekleştirme fırsatı sunar
  • Keyifle yeni bir konu öğrenmelerini sağlar

Yaratıcılık Atölyeleri

Resim ve Güzel Sanatlar:

Duygu ve düşünceyi renkler, desenler veya eldeki malzeme aracılığıyla, resim disiplininde, yaratıcılığı geliştirerek ortaya çıkaran atölyelerdir. Farklı bakış açıları ve düşünme yolları geliştirmeyi destekler. 

Heykel, Tuval üstü akrilik veya yağlı boya çalışması, gibi farklı teknikler ile çalışılabilir. 

 

Oda & Salon Kiralama

Salonumuz 47 metrekare olup, Ses sistemi, HD projeksiyon cihazı, wireless internet bağlantısı, uzaktan kumandalı aydınlatma sistemine sahiptir.

Stüdyo Kiralama: Bireysel/ Kurumsal

Kiralama Biçimi: Günlük/ Aylık/ Senelik

*** Müzik odalarının kiralanması için 02163024002 'den bilgi alabilirsiniz.