top of page
LCM-Sayfa.jpg

LONDON COLLEGE OF MUSIC
YETKİLİ SINAV MERKEZİ

LCM.png
ISOM.png

London College Of Music Yetkili Sınav Merkezi olan Cadde Sanat'ta sınava kolaylıkla başvuru yapıp sınava istediğiniz branş ve seviyede girebilirsiniz.

Sınav başvurunuzdan itibaren sınav süresince tüm aşamaları kolaylıkla ilerlemenize yardımcı olan eğitmenlerimiz ve kadromuz ile müzik kariyerinize ve hayallerinize hızlıca ilerleyin.

London College Of Music Sınavı'na her sene bir seviyeden katılım sağlayabilirsiniz. LCM Sınavı'na katılacağınız seviyeler sırayla değil, seviye ve çalışma durumunuza göre de istediğiniz seviyede girebilirsiniz. LCM Yetkili Sınav Merkezi olan Cadde Sanat'ta istediğiniz branşta sınava katılabilir; alacağınız sertifika ile Avrupa'da birçok okuldan burs alabilirsiniz. Sınav seviyelerini tamamlayarak başarılı olduktan sonra hatta kariyerinize branşınızda eğitmen olarak da devam edebilirsiniz. Pre, Step 1, Step 2, Grade 1 ile Grade 8 arasında her seviyeden LCM Sınavı'na Cadde Sanat'ta katılım sağlayabilir, Grade 8 seviyesinden sınavda başarılı olduktan sdonra ise London College of Music Konservatuvarı'na sınavsız giriş hakkı kazanabiliyorsunuz. Grade 6 ve üzeri seviyesinden sonra İngiltere Üniversiteleri'nden ise ekstra puan alabiliyorsunuz. 

bottom of page