top of page
Teach_Learn_Eğitimi.png

TEACH&
LEARN

MilliEğitimBakanlığı.png
LondonCollegeOfMusic.png

Teach&Learn, öğrencilikten öğrenmenliğe geçişi en doğru şekilde yaptığınız eğitim programımızdır. Teach&Learn, ileri seviye enstrüman öğrencilerini LCM Sertifika Programı'na hazırlamanın yanı sıra onları birer eğitmen olarak yetiştirmeyi hedefler. Öğrencilerimiz ileride öğretmenlik mesleğini tercih etmeyecek olsalar bile bu program sayesinde; kendi mesleklerinin ve kariyer planlarının dışında hobi olarak edindikleri branşta ustalaşabilir, hem de CV'lerine yazabilecekleri hem yeni hem de farklı bir deneyim ve beceri sahibi olabilirler.

Program süresince öğrenciler, Cadde Sanat'ta ders alır ve diğer yandan da stajyer eğitmen olarak kadrolu Cadde Sanat eğitmenleriyle derse katılmaktadırlar. Yılda 1-2 kez eğitmenlerimiz tarafından düzenlenen seminerler aracılığıyla becerilerini geliştirebilir ve teknik konular dışında iletişim ve öğretme gibi diğer teknikler üzerine fikir sahibi olabilirler. 

 

Programı tamamlayan öğrencilerimiz, her sene Manchester ‘’Chetman’s’’ veya Fransa ‘’Albignon Piano Summer School’’da  düzenlenen 1-2 haftalık yaz okulu eğitimlerine katılarak gelişimlerine ek fayda sağlayabilirler.

 

Staj süresini dolduran, ilk sene verilmesi şart olan toplam ders saatini tamamlayan, ek olarak LCM ve ‘Eğitmen Alım Sınavı’nı başarıyla tamamlayan öğrenciler bir sonraki sezon için Cadde Sanat’ ta eğitmen olarak işe alınacaklardır.

bottom of page