top of page

MODERN
DANS

13-17 Yaş Genç Sınıflar

ve 18+ Yetişkin Sınıflar

Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-1.jpg

Modern Dans eğitimlerimiz, okulumuzda hobi sınıfı, M.E.B. Modern Dans Sertifika Programı sınıfı ve konservatuvara hazırlık eğitimleri olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Her eğitim programı için genç ve yetişkin yaş grupları vardır.

Modern Dans Hobi Sınıfı, yetişkin öğrencilerimiz için planlanan grup eğitimlerimiz haftada 1 gün profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içerisinde Cunningham, release teknikleri üzerine eğitim verilmekte olup, solfej dersleri ücretsizdir.

Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-2.png
Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-3.jpg

M.E.B. MODERN DANS
SERTİFİKA PROGRAMI

M.E.B. Modern Dans Eğitmenlik Sertifikası kazanılan eğitim içerisinde Cunningham, Release, Limon, Kontakt Dans teknikleri üzerinde durulur. Modern dans, bale ve solfej dersleri alacağınız bu eğitim toplam 32 hafta sürmektedir. Sınırlı kontenjanlarda grup eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz "T.C. M.E.B. Bakanlığı Modern Dans Sertifika" aldıktan sonra çeşitli okullarda eğitim verebilir ve dilerse M.E.B. bağlı okul açabilirler.

MODERN DANS
HOBİ SINIFI

Modern Dans Hobi Sınıfı, profesyonel sertifika programlarında yer alan eğitimlerden farksız şekilde tüm teknik eğitimleri kapsamakta olup, profesyonel eğitmenlerimizin yönettiği sınıflardan oluşmaktadır. 13-17 yaş genç ve 18 ve üstü yaşlarda yetişkin gruplarda her seviyede eğitim sınıfı bulunmaktadır. Sınıflarımız sınırlı kontenjanlarda olup, hobi olarak dansı hayatına katmak isteyen herkese açıktır.

Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-4.jpg
Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-5.jpg

MODERN DANS
KONSERVATUVAR
HAZIRLIK 

Modern Dans Konservatuvara Hazırlık eğitimi öğrencinin seviyesine göre hazırlanan program dahilinde özel ders olarak tasarlanır. Cadde Sanat'ta konservatuvara hazırlık sürecinizde tecrübeli eğitmenler ile sınava yönelik bir eğitim programı izlersiniz. Böylece konservatuvar sınavına hazırlığınızı daha kolay ve heyecansız bir şekilde geçirir hem de sınava en iyi şekilde hazırlanmış olursunuz.

Bize Ulaşın

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurmanızı rica ederiz.

Teşekkür ederiz. Bilgileriniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede size ulaşacağız.

Cadde-Sanat-Modern-Dans-Kursu-6.jpg
 • Okulumuz; bale, müzik, dans ve resim branşlarında ders veren MEB'e bağlı bir okuldur.

 • Dans derslerine 4 yaş itibariyle başlanmaktadır.

 • Kayıt işlemi yapılmadan önce ücretsiz deneme dersine alınan öğrenci velisine ders bitiminde eğitmenin yapacağı geri bildirim doğrultusunda kayıt işlemi yapılmaktadır.

 • Gruptaki öğrenci sayısı ortalama 15 kişidir.

 • Dans dersleri haftada bir gün 50 dakikadır.

 • Dans dersleri grup dersleri olduğu için öğrencinin katılmaması durumunda telafi dersi verilememektedir. Bu sebeple katılımın istikrarlı bir şekilde devam etmesi son derece önemlidir.

 • Derslere temiz spor ayakkabı ile girilmesi zorunludur.

 • Derslere veliler alınmamaktadır. Ancak belirli dönemlerde derslerde çekilen video ve fotoğraflar velilerimizle paylaşılmaktadır.

 • Öğrencilerimizi ders bitişlerinde bina girişinden teslim edeceğimiz için velilerimizin tekrar bina içine girmemesi gerekmektedir.

 • Kayıtlı veli dışında başka bir kişiye teslim edilmesi istenen öğrenciler veya kendisi aşağıya inerek teslim alınan öğrenciler için whatsapp’tan yazılı onay vermeniz gerekmektedir. Bu durum tekrar eden bir halde ise tekrarlı olarak onay verdiğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

 • Şubat ayı sonrası kayıt işlemi yapılan dans öğrencilerimiz hazırlık aşaması eksik kalacağı için gösteriye katılamamaktadır.

 • Gösteriye katılacak gruptaki öğrenci sayısı 5 öğrencinin altında ise gruplar prova için birleştirilebilir. Bu sebeple ders günü dışında okuldan verilen bilgiye göre prova için çağırılan gün ve saatte öğrencinin okulda bulunması gerekmektedir.

 • Gösteriye katılacak öğrencilerimizin gösteri kostüm ücretleri kayıt olunan ücret dışındadır.

 • Gösteri kostüm ücretleri; hocaların kostümleri belirlemesi, belirlenen kostümler için terzilerle görüşülmesi, görüşmeler sonrası alınan fiyatların değerlendirilmesi sonucu velilerimizle paylaşılmaktadır.

 • Gösteri kostüm ölçüleri için velilerimize bildirim yaptığımız tarihlerde öğrencimizin mutlaka getirilmesi gerekmektedir.

 • Gösteri günü; gösterinin yapılacağı merkezde prova yapılmaktadır. Provada öğrencilerin fotoğraf ve video çekimleri yapılacağı için gösteri kostümlerini giydirilmiş şekilde getirlmesi son derece önemlidir.

 • Gösteride çekilen tüm video ve fotoğraflar velilerimizle paylaşılmaktadır.

 • Sezon içinde talep edilen tüm istekler okulumuzun öğrenci işlerine ait 0539 822 31 69 numaralı telefonuna yazılı olarak bildirilmek zorundadır. Sözlü olarak iletilen talepler geçersizdir.

 • İptal ve iade taleplerinde paket için belirlenen indirimli ücretin %10’u kesilir. Dans dersleri grup dersi olduğu ve kontenjan ayrıldığı için öğrenci bir ders dahi gelmiş olsa kontenjan ayrılan ayın aylık ödeme tutarı hesaplanır ve ödediğiniz tutardan kesilir. Kalan kısım iptal isteğinizi takip eden ayın 1-15’i arasında hesabınıza yapılır.

 • Yeni sezon erken kayıt bilgilendirmeleri kontenjan ayırmak açısından öncelikle kendi öğrencilerimiz için yapılmaktadır. Belirlenen sürede kayıt işlemini yaptırmanız hem fiyat avantajı hem de kontenjan ayrılması için önemlidir.

bottom of page