top of page

RESİM

Cadde-Sanat-Resim-Kursu-Çocuk-1.jpg

Çocuk, Genç ve Yetişkin Resim Sınıfları

4-12 yaş çocuk, 13-17 yaş genç ve 18+ yetişkin gruplarda her yaş ve seviyeye uygun resim sınıfları

Cadde-Sanat-Resim-Kursu-Çocuk.png
Cadde-Sanat-Resim-Kursu-Çocuk-2.jpg

Resim eğitimleri, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu eğitmenler eşliğinde uygulamalı olarak yapılan yağlı boya, karakalem, akrilik, sulu boya, baskı, kolaj ve stencil gibi tekniklerin uygulandığı müfredatı içermektedir. Resim kursumuz, 4-12 yaş çocuk, 13-17 yaş genç, 18 yaş ve üzeri yetişkinlerin yaş ve seviyelerine göre ayrıldıkları sınıflarda yapılmaktadır. Resim kursu gruplarının dersleri, haftada 1 gün olarak programlanmaktadır. Ayrıca okulumuzda öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik özel ders resim eğitim programı da düzenlenebilmektedir.
 

Resim eğitimlerimizde hedefimiz, öğrencilerimizin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak, çizim ve boyama kabiliyetlerini kazandırmaktır. 

Bize Ulaşın

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurmanızı rica ederiz.

Teşekkür ederiz. Bilgileriniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede size ulaşacağız.

Cadde-Sanat-Resim-Kursu-iletişim.jpg
Logo-2-FCF4F4.png

İlham Veren

RESİM

Cadde-Sanat-Resim-Kursu.png

Bir Yaşam İçin

 • Okulumuz; bale, müzik, dans ve resim branşlarında ders veren MEB'e bağlı bir okuldur.

 • Resim derslerine 4 yaş itibariyle başlanmaktadır.

 • Kayıt işlemi yapılmadan önce ücretli deneme dersine alınan öğrenci velisine ders bitiminde eğitmenin yapacağı geri bildirim doğrultusunda kayıt işlemi yapılmaktadır.

 • 4 ve 9 aylık eğitimlerden tercih edilen pakete göre ilk derse başlandığı andan itibaren her paketin belli bir bitiş süresi vardır.

 • Resim derslerinde gruptaki öğrenci sayısı 6 kişidir.

 • Dersler haftada bir gün yapılmaktadır.

 • 4.sınıfa kadar ders süresi 50 dakika; 4. sınıf ve üstü tüm gruplarda 1.5 saat yapılmaktadır.

 • Derslerde kullanılan resim malzemeleri öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

 • İptal edilen dersler paket sonuna eklenir ancak her paketin belli bir bitiş süresi vardır.

  ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Ders planlamanız yapıldıktan sonra her hafta aynı gün ve saatte dersleriniz tekrar eder. Katılamayacağınız dersleri en az 3 saat önceden whatsapp ile öğrenci işlerine (+905398223169) bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dersleriniz yapıldı sayılmaktadır.

 • Sağlık ile ilgili iptal durumlarında doktor raporu veya hastane ziyareti gibi belge ile ders kaybı yaşamadan 3 saatten az kala iptal gerçekleştirebilirsiniz.

 • Aldığınız paketin ders sayısına göre paketinizin bitirme süresi hesaplanır. Bu süre ders sayısı kadar hafta ve bu sayının ¼ ‘ü kadar eklenmesi ile hesaplanır. Bu süre maksimum süredir. Maksimum süreden sonra paketinizde ders olsa bile dersleriniz yapıldı sayılır. Öğrenci işleri bu durumu paketiniz bitmeden fark eder ise size telafi dersi sunarak derslerinizi bitirmeniz için yardımcı olabilir.

 • İade taleplerinde paket için belirlenen indirimli ücretin %10’u kesilir, varsa o tarihe kadar yapılan dersler paket indirimleri düşülerek hesaplanır ve ödediğiniz tutardan kesilir. Kalan kısım iptal isteğinizi takip eden ayın 1-15’i arasında hesabınıza yatırılır.

 • Paketinizi tekrar başlamayı düşündüğünüz tarihi veya şartı belirterek dondurabilirsiniz. Bu süreçte ücretlerde yapılan değişiklikler kalan derslerinize uygulanmaktadır.

 • Veliler sınıflara ve daire içlerine alınmamaktadır. Eğitmenlerimiz öğrencileri binadan teslim alıp sınıflara götürmekte ve yine ders bitiminde daire girişlerinden teslim etmektedir. Bu süreçte bina içinde veya okul dışında bekleyebilirsiniz.

 • Kayıtlı veli dışında başka bir kişiye teslim edilmesi istenen öğrenciler veya kendisi aşağıya inerek teslim alınan öğrenciler için Whatsapp’tan yazılı onay vermeniz gerekmektedir. Bu durum tekrar eden bir halde ise tekrarlı olarak onay verdiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu onaydan sonra aksi belirtilene kadar öğrenciyi sizin dilediğiniz gibi teslim etmeye devam etmekteyiz.

BİZİ TAKİP ET

Cadde-Sanat-Instagram-FCF4F4.png
Cadde-Sanat-Facebook-FCF4F4.png
Cadde-Sanat-yOUTUBE-FCF4F4.png
Cadde-Sanat-Threads-FCF4F4.png
Cadde-Sanat-Resim-Kursu-Bilgi.png
bottom of page