Hakkımızda

Temel Hedeflerimiz, Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz 

Cadde Sanat, hayattan sanatla keyif almak isteyen her yaştan katılımcı için tasarlanmış bir sanat okuludur. Eğitimlerimiz, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde birebir veya az sayıda öğrenciyle özel gruplar kapsamında gerçekleşmektedir.

Temel hedeflerimiz:

Çocuklarımızın ve genç katılımcılarımızın;

Özgüven sahibi, ifade yeteneği güçlü, kapasitesinin ve yeteneklerinin farkında bireyler olmalarına katkıda bulunmak.
 
Testlerin ve okul yarışının dışındaki hayatta, keyifli ve eğlenceli bir alan bulmalarını, okul başarılarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek.

ve yetişkin katılımcılarımızın;

Sanat branşlarında akademik başarı elde etmelerine veya sosyalleşmelerine yarayacak eğitim ortamını sunmak.
 
Hayatın rutinleri dışında kendilerine özel keyifli zaman yaratabilmelerine ve öğrenerek eğlenmelerine fırsat yaratmak.


Kişisel gelişimlerine destek olabilecek, psikolojilerini pozitif yönde tutacak olan kişiye özel eğitim olanakları sağlamak
temel hedeflerimizdir.

Vizyonumuz

Cadde Sanat olarak; sanatın, ‘hayattan keyif almayı sağlayan bir ‘gereksinim’ olduğu bilincini yaygınlaştırmak ve sanatı, ‘hayatın vazgeçilmezi’ kılmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda güncel ve yenilikçi eğitim metodlarını ve geleneksel yöntemleri harmanlayarak, ideal çalışma ortamını azami oranda sunuyoruz.

Misyonumuz

‘Sanatı, hayatlarımızın bir parçası haline getirme’ ve hem profesyonel sanatçıların yetişmesine katkıda bulunmak hem de amatör sanatçılara doğru eğitim sunma misyonuyla ilerliyoruz.

Değerlerimiz

Cadde Sanat olarak:

Eğitimlerimizi; ulusal ve uluslararası çapta yenilikler, gelişmeler, akımlar ve ilerlemeler ışığında sunmak.
 
İster hobi seviyesinde ister akademik düzeyde, tüm öğrencilerimizin hedeflerine göre sanat eğitimi sağlamak.
 
Profesyonel değerlendirmelerimiz ışığında, farklı bakış açıları ve yönelimler kazandırmak ve böylece, katılımcılarımızın yaşam kalitelerini sanat aracılığıyla yükseltmeleri için, yenilikçi, yaratıcı eğitimlerimize devam ediyoruz.