top of page

CADDE SANAT MERKEZİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AÇIK RIZA METNİ

Cadde Sanat Merkezi Ticaret Limited Şirketi tarafından sizinle paylaşılan Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin aydınlatma metni kapsamında şirket nezdinde işlenen özel nitelikli kişisel verilerinizin, yasada işleme şartı olarak belirtilen hallerin varlığı haricinde, aşağıda belirtilen şekillerde işlenebilmesi ve kişisel verilerinizin yurtiçinde aktarımını sağlamak amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6. Ve 8. Maddeleri uyarınca açık rızanız talep olunmaktadır:

  1. Firma tarafından, işverenin meşru menfaatleri gereği ve firmanın pazarla ve reklam faaliyetlerini sürdürebilmesi amacıyla kişisel veri niteliğinde olan fotoğraf/video/ses kayıtları sosyal medya mecralarında paylaşılarak ve iş faaliyetlerinin sürdürülmesi ile işverenin ve işletmenin meşru menfaati gereği e-posta aracılığıyla yurtiçi ve yurtdışındaki üçüncü şahıslara aktarılmaktadır.

Kişisel Verileriniz, 

  • E-posta yoluyla ve Google tarafından sağlanan G-mail aracılığıyla Berkeley County, Council Bluffs, Iowa, Douglas County, Georgia’ya

  • Facebook ve Instagram aracılığıyla Oregon ve İsveç’e

aktarılmaktadır.

Konuya ilişkin, aydınlatma metni, politika ve başvuru formuna veri sorumlusuna ait http://www.caddesanat.com/kvkk web sitesinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page