top of page
CaddeSanatOkulu.png
MilliEğitimBakanlığı.png
LondonCollegeOfMusic.png
vaganova.jpg

İlham Veren Bir Yaşam İçin Eğitim Veriyoruz

Cadde Sanat, hayattan sanatla keyif almak isteyen her yaştan katılımcı için tasarlanmış bir sanat okuludur. Eğitimlerimiz, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde birebir veya az sayıda öğrenciyle özel gruplar kapsamında gerçekleşmektedir.

CaddeSanatOkulu.png

Çocuklarımızın ve genç katılımcılarımızın;

Özgüven sahibi, ifade yeteneği güçlü, kapasitesinin ve yeteneklerinin farkında bireyler olmalarına katkıda bulunmak.
 
Testlerin ve okul yarışının dışındaki hayatta, keyifli ve eğlenceli bir alan bulmalarını, okul başarılarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek.

ve yetişkin katılımcılarımızın;

Sanat branşlarında akademik başarı elde etmelerine veya sosyalleşmelerine yarayacak eğitim ortamını sunmak.
 
Hayatın rutinleri dışında kendilerine özel keyifli zaman yaratabilmelerine ve öğrenerek eğlenmelerine fırsat yaratmak.


Kişisel gelişimlerine destek olabilecek, psikolojilerini pozitif yönde tutacak olan kişiye özel eğitim olanakları sağlamak
temel hedeflerimizdir.

CaddeSanatVizyon.png

VİZYONUMUZ

Cadde Sanat olarak; sanatın, ‘hayattan keyif almayı sağlayan bir ‘gereksinim’ olduğu bilincini yaygınlaştırmak ve sanatı, ‘hayatın vazgeçilmezi’ kılmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda güncel ve yenilikçi eğitim methodlarını ve geleneksel yöntemleri harmanlayarak, ideal çalışma ortamını azami oranda sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

‘Sanatı, hayatlarımızın bir parçası haline getirme’ ve hem profesyonel sanatçıların yetişmesine katkıda bulunmak hem de amatör sanatçılara doğru eğitim sunma misyonuyla ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Cadde Sanat olarak; eğitimlerimizi; ulusal ve uluslararası çapta yenilikler, gelişmeler, akımlar ve ilerlemeler ışığında sunmak.
 
İster hobi seviyesinde ister akademik düzeyde,
tüm öğrencilerimizin hedeflerine göre sanat eğitimi sağlamak.
 
Profesyonel değerlendirmelerimiz ışığında, farklı bakış açıları ve yönelimler kazandırıp, katılımcılarımızın yaşam kalitelerini sanat aracılığıyla yükselterek ilham veren yaşamlar sürdürmesini sağlayacak

eğitim vermeye devam ediyoruz.

CaddeSanatEğitimlerimiz.png
CaddeSanatOkulu.png
bottom of page