top of page
Modern_Dans_Kursu.png

MODERN
DANS

Modern Dans eğitimlerimiz, okulumuzda hobi sınıfı, M.E.B. Modern Dans Sertifika Programı sınıfı ve konservatuvara hazırlık eğitimleri olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Her eğitim programı için genç ve yetişkin yaş grupları vardır.

Modern Dans Hobi Sınıfı, yetişkin öğrencilerimiz için planlanan grup eğitimlerimiz haftada 1 gün profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içerisinde Cunningham, release teknikleri üzerine eğitim verilmekte olup, solfej dersleri ücretsizdir.

MilliEğitimBakanlığı.png

M.E.B. MODERN DANS
SERTİFİKA PROGRAMI

M.E.B. Modern Dans Eğitmenlik Sertifikası kazanılan eğitim içerisinde Cunningham, Release, Limon, Kontakt Dans teknikleri üzerinde durulur. Modern dans, bale ve solfej dersleri alacağınız bu eğitim toplam 32 hafta sürmektedir. Sınırlı kontenjanlarda grup eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimiz "T.C. M.E.B. Bakanlığı Modern Dans Sertifika" aldıktan sonra çeşitli okullarda eğitim verebilir ve dilerse M.E.B. bağlı okul açabilirler.

MODERN DANS
KONSERVATUVARA HAZIRLIK

Modern Dans Konservatuvara Hazırlık eğitimi öğrencinin seviyesine göre hazırlanan program dahilinde özel ders olarak tasarlanır. Cadde Sanat'ta konservatuvara hazırlık sürecinizde tecrübeli eğitmenler ile sınava yönelik bir eğitim programı izlersiniz. Böylece konservatuvar sınavına hazırlığınızı daha kolay ve heyecansız bir şekilde geçirir hem de sınava en iyi şekilde hazırlanmış olursunuz.

Modern_Dans_Konservatuvar_Hazırlık.png
bottom of page