top of page
Flüt_Kursu.png

FLÜT
KURSU

Flüt Kursu eğitimleri 7 yaş üzeri ve yetişkin her öğrencinin kabul edildiği; doğru nefes, tutuş, parmak egzersizleri, repertuar çalışması, yan flüt içeren başlıca önemli eserler ve efektler gibi birçok konuda çalışmalarını kapsayan bir programdır. Eğitimler tecrübeli eğitmenler tarafından haftada en az 1 gün 50 dakika şekilde size özel programlarda planlanmaktadır. Flüt Kursu Kadıköy merkezimizde verilir; sağlık ve hijyen açısından kendi enstrümanınız ile katılım zorunluluğu mevcuttur. Ancak "Flüt Kursu"na yeni başlıyorsanız öncelik olarak enstrüman alımı konusunda eğitmenlerimize danışabilir ve ilk dersinizi okulumuzdaki flüt ile gerçekleştirdikten sonra Cadde Sanat iş ortakları arasında yer alan enstrüman satış yerlerinden de temin edebilirsiniz. 

Ayrıca Cadde Sanat'ta Flüt Kursu programını konservatuvara hazırlık sürecinde de sınava yönelik özel programlar ile alabilir ve hazırlanabilirsiniz.

MilliEğitimBakanlığı.png
LondonCollegeOfMusic.png

Öğrencilerimiz eğitimler sonunda dilerse M.E.B sertifika sınavlarına ve yetkili sınav merkezi olduğumuz London College Of Music sınavlarına girebilir ve belgelerini alabilirler.

bottom of page